Бельгійський шоколад Callebaut (Каллебаут)
Шоколад у Бельгії – продукт багаторічної конкуренції та постійних інновацій. Найкращі інгредієнти з усього світу, лабораторна точність, суворе дотримання рецептури без компромісів у питаннях якості… Напевно, саме тому шоколад бельгійського виробництва вважається найкращим у світі.
Знавці можуть заперечувати цю банальність, але частка країни в структурі світового експорту шоколаду говорить сама за себе. Маленька Бельгія з 11 млн населення та часткою ринку в 11% (або 4 млрд дол) за показником експортного виторгу в торгівлі шоколадом поступається лише лідеру ЄС Німеччини з населенням понад 80 млн. осіб (частка 16,5% або 5,5 млрд дол) . При цьому за профіцитом чистого експорту (тобто різницею між вартістю експорту та імпортними закупівлями) Бельгія йде майже врівень з Німеччиною, демонструючи впевненіше зростання в останні роки. Стан справ такий, що навіть у випадку, коли на упаковці шоколадних цукерок не вказана Бельгія, цілком можливо, що індустріальна сировина надійшла саме звідти.
Зрозуміло, що виробники шоколаду із задоволенням використовують таку славу Бельгії. Наприклад, легендарна марка артизанальних шоколадів Callebaut (Каллебаут, рідше – Каллебо, Кальбу) навіть після низки злиттів та поглинань наполягає на тому, що на 100% залишається бельгійською. І кожен мішок її продукції з маркуванням Finest Belgian Chocolate виробляється саме на бельгійській фабриці в бельгійському містечку Леббеке-Вейзе по Аалстерсештраат 122. А успішні рецепти кувертюрів залишаються незмінними з часів заснування фабрики бельгійцем Огюстом Каллебаутом.
Незважаючи на сувору прихильність до традицій, марка «Каллебаут» демонструє вражаючий розмах інноваційного підприємництва та глобального лідерства. А революційне доповнення непорушної тріади шоколадів (темний, молочний, білий) власним рубіновим кувертюром претендує на головну подію у світі шоколаду за останні 100 років. Але навіть без епатажного «Рубі» лінійка шоколадів «Каллебаут» вражає.
Любителям чорного та темного шоколаду бренд пропонує близько двох десятків рецептур, серед яких:
Recipe №815 з насиченим смаком какао (терте 56,9%, олія 37%), легкою гіркуватістю та фруктовими нотами;
Recipe №70-30-44, №70-30-42, №70-30-38 – із вмістом какао тертого вище 70%, ароматом смажених бобыв та фруктовими нотами;
Recipe №811 – збалансована однорідна текстура (тертого 54,5%, жиру 36,6%)
Recipe №60-40-41, №60-40-38, №L-60-40 – з мінімальним вмістом какао вище 60%
Recipe №811NVB04, №2804, L811, №D811, C811, №7811, №2815, №805, №4805, № D 835, №835 – з часткою какао від 48,2% до 57,6 %
Окремо стоїть суборенд Сallebaut Power 80 - гіркий шоколад з сильним смаком какао та його загальною часткою близько 80%
Кількість молочних рецептур скромніша – у портфелі бренду близько десятка рецептур з часткою какао в діапазоні від 28% до 33,6% та вмістом молока від 14 до 27,3%. Кондитеру пропонують рецептури відразу з найкращими варіантами застосування. Не заплутатися у всіх цих №C667, №С824US, №845, №826N-NV, №C823, №823, №826, №3826, №665, №667, №338 допоможе сайт бренду та численні ролики на власному YouTube-каналі марки.
Серед десятка білих шоколадів "Каллебаут" (Recipe WVN, W6, Velvet, W8, W2, CW2, 5W2, 3W2, W11NV) є багато гідних, але найбільш впізнаваним довгий час був Velvet.
Категорично відкидаючи усілякий скепсис технологів, у «Каллебауті» стверджують, що винайшли окремий вид шоколаду – рубіновий. Сенсація народилася не у голові маркетолога, а в експериментальному цеху.
На початку 21 століття один із фахівців бренду з’ясував, що з бобів певного сорту какао, зібраних на певних плантаціях у Бразилії, Еквадорі та Кот-д'Івуарі, без будь-яких фруктово-ягідних екстрактів, харчових барвників чи ароматизаторів виходить шоколад насиченого рожевого кольору. Рецепт доопрацювали та негайно запатентували.
І доки компанія бореться за право змінити загальноприйняту класифікацію шоколадів, рубіновий молочний у рецептурі RB1 вже доступний кондитерам – новаторам.
Крім того, під торговою маркою Callebaut випускають популярні рецепти шоколаду Gold, ароматизованих калет "Капуччино" та "Карамель", кольорових шоколадів зі смаком полуниці, апельсина або лимона, локальних шоколадів Origin, шоколадів із замінниками цукру та молока. Шоколади для професійного використання, як правило, доступні або в монолітних блоках по 5 кг, або у зручних краплинах - каллетах фасуванням від 400 г у пакет до 10 кг у мішок чи ящик.
Нетемперований шоколад Каллебаут готовий до вживання. Багато хто купує його просто для їжі, хоча основне його призначення – сировина для кондитерського виробництва.
На кожній оригінальній пачці міститься не тільки інформація про склад продукту, дату виробництва та терміни придатності, баланс БЖУ та інших обов'язкових моментах, але й зручна інструкція про плинність кувертюру (за шкалою з п'яти крапель) та способи його темперування.
Придбати якісний бельгійський артизанальний шоколад «Каллебаут» можна у даному розділі нашого сайту або у роздрібному магазині «Триколад» у Дніпрі на проспекті Олександра Поля №66. Окрім фабричних упаковок, зважуємо, фасуємо та продаємо продукцію «Каллебаут» у необхідних для кондитерського виробництва кількостях.
Компанія "Триколад" пропонує різні товари для кондитерів (інгредієнти, інвентар, паковання), проводить навчальні майстер-класи для фахівців і аматорів. Основний напрямок діяльності - гуртово - роздрібна торгівля інгредієнтами для виробництва шоколадних цукерок і різних десертів на основі какао-продуктів. Для гуртових покупців, ресторанів і кафе, мереж магазинів діють знижки та партнерські програми.
В інтернет-магазині для кондитерів "Тріколад" можна купити найнеобхідніші інгредієнти та інвентар: Кондитерські харчові барвники, гелеві барвники та сухі, водо та жиророзчинні, набори гелевих барвників Все для приготування популярних макаронс: мигдальне борошно, пластівці мигдальні, пергамент, килимки тефлонові та силіконові, наконечники та мішки кондитерські. Мастику, марципан та айсинг.
Какао-продукти (какао-порошок, тертий какао, олія какао, боби, шоколад кондитерський, кондитерські маси на основі шоколаду). Агар-агар, пектин, желатин, розпушувачі, ароматизатори. Декори для кондитерських виробів: цукрові та шоколадні посипання, квіти ручної роботи. Різноманітний інвентар: катери, вирубки, молди, лопатки, насадки, качалки, мати, моделюючий інструмент. Заморожені фрукти та ягоди. Силіконові та металеві форми для випікання. Картонну та пластикову упаковку.