Адреса: Україна, Дніпро
Мобільний: (067) 255-57-98 (інтернет-магазин)
Мобільний: (050) 980-49-17 (інтернет-магазин)
Мобільний: (063) 875-42-19 (інтернет-магазин)
Мобільний: (050) 980-49-41 (магазин у Дніпрі на пр. Поля, 66)
Мобільний: (067) 255-57-10 (магазин у Дніпрі на пр. Поля, 66)
Мобільний: (093) 299-81-75 (магазин у Дніпрі на пр. Поля, 66)
Email: tricolad@ukr.net
Українська Укр
Російська Рус
Головна Danisco Czech republic a.s., Чехия

Danisco Czech republic a.s., Чехия

За заданими параметрами не знайдено жодного товару


 

Danisco Czech republic a.s. - крупный завод по производству пектина. Находится в Смирице, в 100 км к северо-западу от Праги (Чехия). Это один из двух специализированных заводов датской группы Danisco для производства цитрусового пектина из экстракта цитрусовых (второй находится в Мексике). В свою очередь, группа Danisco является дочерним предприятием американской корпорации DuPont. 

Завод в Смирице был построен в начале 80-х годов прошлого века, чтобы удовлетворить спрос на яблочный пектин на чехословацком рынке. В 1995 году фабрика перешла в собственность датского пищевого гиганта Danisco, а в 1999 году технология производства пектина была переведена с яблочного сырья на цитрусы. 97% продукции завода экспортируется на международные рынки. Цитрусовый пектин из Смирицы используется в производстве джемов, мармелада и желе. 

Інтернет магазин Триколад

товари для кондитерів по всій Україні

Компанія "Триколад" пропонує різні товари для кондитерів (інгредієнти, інвентар, паковання), проводить навчальні майстер-класи для фахівців і аматорів. Основний напрямок діяльності - гуртово - роздрібна торгівля інгредієнтами для виробництва шоколадних цукерок і різних десертів на основі какао-продуктів. Для гуртових покупців, ресторанів і кафе, мереж магазинів діють знижки та партнерські програми.


В інтернет-магазині для кондитерів "Тріколад" можна купити найнеобхідніші інгредієнти та інвентар: Кондитерські харчові барвники, гелеві барвники та сухі, водо та жиророзчинні, набори гелевих барвників Все для приготування популярних макаронс: мигдальне борошно, пластівці мигдальні, пергамент, килимки тефлонові та силіконові, наконечники та мішки кондитерські. Мастику, марципан та айсинг.

Какао-продукти (какао-порошок, тертий какао, олія какао, боби, шоколад кондитерський, кондитерські маси на основі шоколаду). Агар-агар, пектин, желатин, розпушувачі, ароматизатори. Декори для кондитерських виробів: цукрові та шоколадні посипання, квіти ручної роботи. Різноманітний інвентар: катери, вирубки, молди, лопатки, насадки, качалки, мати, моделюючий інструмент. Заморожені фрукти та ягоди. Силіконові та металеві форми для випікання. Картонну та пластикову упаковку.