Адреса: Україна, Дніпро
Мобільний: (067) 255-57-98 (інтернет-магазин)
Мобільний: (050) 980-49-17 (інтернет-магазин)
Мобільний: (063) 875-42-19 (інтернет-магазин)
Мобільний: (050) 980-49-41 (магазин у Дніпрі на пр. Поля, 66)
Мобільний: (067) 255-57-10 (магазин у Дніпрі на пр. Поля, 66)
Мобільний: (093) 299-81-75 (магазин у Дніпрі на пр. Поля, 66)
Email: tricolad@ukr.net
Українська Укр
Російська Рус
Головна Інгредієнти кондитерські Горіхи, зерна, боби: цілі та подрібнені Ядра Фісташки очищені, сирі, сорт Калле Гучі, Іран, 50 г

Фісташки очищені, сирі, сорт Калле Гучі, Іран, 50 г

Артикул: Ор001/50
Виробник: Иран
Категорія: Ядра
В наявності

Фісташки очищені, сирі, сорт Калле Гучі, Іран

У фісташках, на відміну від інших горіхів, найбільш раціонально поєднуються кількість амінокислот та калорійність, вітамінів та корисних мінеральних речовин. У фісташках міститься: мідь, марганець, фосфор та такі не менш важливі та корисні мікроелементи, як калій та магній.
Фісташки багаті на вітаміни групи В, зокрема В6. У цьому фісташки можуть конкурувати навіть із яловичою печінкою. Десять горішків на день, наділяють дорослу людину чвертю норми вітаміну В6.
Фенольні сполуки, що містяться в фісташках, зберігають молодість і здоров'я організму, захищаючи стінки клітин від руйнування вільними радикалами. Вони також сприяють зростанню та оновленню клітин. Крім цього, у фісташках присутній вітамін Е, який має антиоксидантні здібності.
Дуже важливе місце у складі фісташок, що займають такі речовини як: лютеїн та зеаксантин, які допомагають зберегти зір, зміцнюють кісткові тканини організму: кісток, зубів та скелета в цілому. Фісташки чи не єдині з горіхів, які містять ці корисні каротиноїди. І, звичайно ж, клітковина. Її вміст у 30 фісташках, дорівнює кількості клітковини цілої порції вівсянки. До складу фісташок входить фітостерин, який виводить з організму шкідливий холестерин.

Відгуки про товар (0)

Триколад - товари для кондитерів по всій Україні

Наш інтернет магазин робить доставку в будь яке місто України, зокрема в наступні міста: