Адреса: Україна, Дніпро
Мобільний: (067) 255-57-98 (інтернет-магазин)
Мобільний: (050) 980-49-17 (інтернет-магазин)
Мобільний: (050) 980-49-41 (магазин у Дніпрі на пр. Поля, 66)
Мобільний: (067) 255-57-10 (магазин у Дніпрі на пр. Поля, 66)
Email: tricolad@ukr.net
Українська Укр
Російська Рус
Головна Товари до свят Новий рік

Новий рік

Товари для кондитерів до Нового 2022-го року

У цьому розділі розміщуємо товари, які допоможуть кондитерові підготуватися до зустрічі Нового року: святкова новорічна коробка для пряників, печива і цукерок; паперові капсули та формочки під десерти; готові декори, нонпарель, тематичні вирубки, молди та інший кондитерський інвентар.

Символом 2022 року стане Чорний Тигр. Це означає, що рік буде вдалим для сміливих, швидких і наполегливих кондитерів.

Якщо ви чогось не знаходите в цьому розділі, уточнюйте в примітках до замовлення. Оператори магазину спробують вам допомогти з вибором інгредієнтів, інвентарю та упаковки для ваших кондитерських шедеврів.

Сподіваємося, наступний рік буде щасливим і принесе багато позитивних емоцій. Але для цього треба почати підготовку до нього заздалегідь. Вперед!

Артикул: 113390
Виробник: Украина
Смесь пряностей и чипсов "Глинтвейн" имеет классический аромат и пряный вкус. В состав смеси входит: апельсин сушеный, грейпфрут сушеный, сушеный корень имбиря, корица палочка, бадьян, гвоздика, перец душистый горошек. Смесь пряностей "Глинтвейн" 35 г помещен в герметичную темную упаковку, которая сохраняет все вкусовые качества продукта в течении длительного времени.
В наявності
48 грн.