Адрес: Україна, Дніпро
Мобильный: (067) 255-57-98 (інтернет-магазин)
Мобильный: (050) 980-49-17 (інтернет-магазин)
Мобильный: (063) 875-42-19 (інтернет-магазин)
Мобильный: (050) 980-49-41 (магазин у Дніпрі на пр. Поля, 66)
Мобильный: (067) 255-57-10 (магазин у Дніпрі на пр. Поля, 66)
Мобильный: (093) 299-81-75 (магазин у Дніпрі на пр. Поля, 66)
Email: tricolad@ukr.net
Украинский Укр
Русский Рус
Главная Товары к праздникам Пасха Творожный кулич

Творожный кулич

Артикул: 01-2263
Производитель: Украина
Категория: Творожный кулич
В наличии
35 грн.
Артикул: ЦБ-00783
Производитель: Китай
Категория: Творожный кулич
Незаменимый помощник на кухне, при подготовке к великому празднику Пасхи. К светлому празднику Пасха многие готовят творожные куличи. Чтобы аккуратно их оформить, нужно использовать специальную, металлическую квадратную форму.
В наличии
50 грн.
Артикул: 01-2264
Производитель: Украина
Категория: Творожный кулич
В наличии
39 грн.

Творожная пасха – ритуальное лакомство, которое по традиции готовится только один раз в году – на праздник Пасхи.

Для приготовления блюда православными христианами используется пасочница, на внутренней стороне которых вырезают буквы "ХВ", означающие приветствие "Христос Воскресе!". Кроме того, на них также изображаются крест, копья, трости, проросшие зерна, ростки и цветы, которые символизируют страдания и воскресение. Эти рисунки и надпись потом отпечатываются на готовой пасхе.

На нашем сайте можно найти проверенный рецепт творожной пасхи и некоторые ингредиенты дя её приготовления.

Счастливой Пасхи!

Інтернет магазин Триколад

товари для кондитерів по всій Україні

Компанія "Триколад" пропонує різні товари для кондитерів (інгредієнти, інвентар, паковання), проводить навчальні майстер-класи для фахівців і аматорів. Основний напрямок діяльності - гуртово - роздрібна торгівля інгредієнтами для виробництва шоколадних цукерок і різних десертів на основі какао-продуктів. Для гуртових покупців, ресторанів і кафе, мереж магазинів діють знижки та партнерські програми.


В інтернет-магазині для кондитерів "Тріколад" можна купити найнеобхідніші інгредієнти та інвентар: Кондитерські харчові барвники, гелеві барвники та сухі, водо та жиророзчинні, набори гелевих барвників Все для приготування популярних макаронс: мигдальне борошно, пластівці мигдальні, пергамент, килимки тефлонові та силіконові, наконечники та мішки кондитерські. Мастику, марципан та айсинг.

Какао-продукти (какао-порошок, тертий какао, олія какао, боби, шоколад кондитерський, кондитерські маси на основі шоколаду). Агар-агар, пектин, желатин, розпушувачі, ароматизатори. Декори для кондитерських виробів: цукрові та шоколадні посипання, квіти ручної роботи. Різноманітний інвентар: катери, вирубки, молди, лопатки, насадки, качалки, мати, моделюючий інструмент. Заморожені фрукти та ягоди. Силіконові та металеві форми для випікання. Картонну та пластикову упаковку.