Адрес: Україна, Дніпро
Мобильный: (067) 255-57-98 (інтернет-магазин)
Мобильный: (050) 980-49-17 (інтернет-магазин)
Мобильный: (063) 875-42-19 (інтернет-магазин)
Мобильный: (050) 980-49-41 (магазин у Дніпрі на пр. Поля, 66)
Мобильный: (067) 255-57-10 (магазин у Дніпрі на пр. Поля, 66)
Мобильный: (093) 299-81-75 (магазин у Дніпрі на пр. Поля, 66)
Email: tricolad@ukr.net
Украинский Укр
Русский Рус
Главная Ингредиенты кондитерские Глазури, гели, покрытия Желе, блестящее покрытие, айсинг

Желе, блестящее покрытие, айсинг

Артикул: 002188/акция
Производитель: Dr.Oetker, Германия
Желе для торта красное, Dr. Oetker, 8 г Используется для приготовления тортов и пирожных. Для заливки фруктов на бисквите. Быстрое и простое приготовление. Быстро застывает (не впитывается в корж). Имеет прозрачную структуру. На обороте пакетика рецепт приготовления. 1 пакетик рассчитан на 250 мл жидкости. Страна производства – Румыния.
В наличии
7 грн.
5 грн.
Артикул: 002201
Производитель: Dr.Oetker, Германия
Желе для торта бесцветное, Dr. Oetker, 8 г Используется для приготовления тортов и пирожных. Для заливки фруктов на бисквите. Быстрое и простое приготовление. Быстро застывает (не впитывается в корж). Имеет прозрачную структуру. На обороте пакетика рецепт приготовления. 1 пакетик рассчитан на 250 мл жидкости.
В наличии
12 грн.
Артикул: I100IC
Производитель: Yero, Україна
Сухая смесь для приготовления айсинга. Имеет ванильний вкус, белого цвета
В наличии
54 грн.
Артикул: I200IC
Производитель: Yero, Україна
Сухая смесь для приготовления айсинга. Имеет ванильний вкус, белого цвета
В наличии
88 грн.

Інтернет магазин Триколад

товари для кондитерів по всій Україні

Компанія "Триколад" пропонує різні товари для кондитерів (інгредієнти, інвентар, паковання), проводить навчальні майстер-класи для фахівців і аматорів. Основний напрямок діяльності - гуртово - роздрібна торгівля інгредієнтами для виробництва шоколадних цукерок і різних десертів на основі какао-продуктів. Для гуртових покупців, ресторанів і кафе, мереж магазинів діють знижки та партнерські програми.


В інтернет-магазині для кондитерів "Тріколад" можна купити найнеобхідніші інгредієнти та інвентар: Кондитерські харчові барвники, гелеві барвники та сухі, водо та жиророзчинні, набори гелевих барвників Все для приготування популярних макаронс: мигдальне борошно, пластівці мигдальні, пергамент, килимки тефлонові та силіконові, наконечники та мішки кондитерські. Мастику, марципан та айсинг.

Какао-продукти (какао-порошок, тертий какао, олія какао, боби, шоколад кондитерський, кондитерські маси на основі шоколаду). Агар-агар, пектин, желатин, розпушувачі, ароматизатори. Декори для кондитерських виробів: цукрові та шоколадні посипання, квіти ручної роботи. Різноманітний інвентар: катери, вирубки, молди, лопатки, насадки, качалки, мати, моделюючий інструмент. Заморожені фрукти та ягоди. Силіконові та металеві форми для випікання. Картонну та пластикову упаковку.