Адреса: Україна, Дніпро
Мобільний: (067) 255-57-98 (інтернет-магазин)
Мобільний: (050) 980-49-17 (інтернет-магазин)
Мобільний: (063) 875-42-19 (інтернет-магазин)
Мобільний: (050) 980-49-41 (магазин у Дніпрі на пр. Поля, 66)
Мобільний: (067) 255-57-10 (магазин у Дніпрі на пр. Поля, 66)
Мобільний: (093) 299-81-75 (магазин у Дніпрі на пр. Поля, 66)
Email: tricolad@ukr.net
Українська Укр
Російська Рус
Головна Шоколад кондитерський

Шоколад кондитерський

Шоколад для профессионального использования в кондитерском производстве

Кондитерский (промышленный, индустриальный) шоколад готов к употреблению, отличается от привычного розничного формата шоколадной плитки, прежде всего, ценой, удобной для работы формой (каллеты, блоки) и крупной фасовкой (мешок, ящик).

Шоколад бывает разным: горьким (чёрным), молочным, белым и, даже, рубиновым. Для работы с этим шоколадом необходим относительно простой инвентарь и базовые знания о темперировании (кристаллизации). 

В этом разделе представлен шоколад ведущих мировых производителей, который можно официально купить в Украине: качественный, натуральный, вкусный, поэтому недешёвый. Именно такой шоколад используют профессионалы в своей работе.

Внимание! Кондитерские "шоколадные" глазури представлены в другом разделе, поскольку шоколадом по своему составу не являются и, зачастую, вообще не содержат какао.

Приятных покупок в кондитерском магазине "Триколад"

Інтернет магазин Триколад

товари для кондитерів по всій Україні

Компанія "Триколад" пропонує різні товари для кондитерів (інгредієнти, інвентар, паковання), проводить навчальні майстер-класи для фахівців і аматорів. Основний напрямок діяльності - гуртово - роздрібна торгівля інгредієнтами для виробництва шоколадних цукерок і різних десертів на основі какао-продуктів. Для гуртових покупців, ресторанів і кафе, мереж магазинів діють знижки та партнерські програми.


В інтернет-магазині для кондитерів "Тріколад" можна купити найнеобхідніші інгредієнти та інвентар: Кондитерські харчові барвники, гелеві барвники та сухі, водо та жиророзчинні, набори гелевих барвників Все для приготування популярних макаронс: мигдальне борошно, пластівці мигдальні, пергамент, килимки тефлонові та силіконові, наконечники та мішки кондитерські. Мастику, марципан та айсинг.

Какао-продукти (какао-порошок, тертий какао, олія какао, боби, шоколад кондитерський, кондитерські маси на основі шоколаду). Агар-агар, пектин, желатин, розпушувачі, ароматизатори. Декори для кондитерських виробів: цукрові та шоколадні посипання, квіти ручної роботи. Різноманітний інвентар: катери, вирубки, молди, лопатки, насадки, качалки, мати, моделюючий інструмент. Заморожені фрукти та ягоди. Силіконові та металеві форми для випікання. Картонну та пластикову упаковку.